lw booking

Projektowanie wnętrz pod wynajem w Warszawie

Projektowanie wnętrz pod wynajem wymaga doświadczenia i wyczucia w aranżacji wnętrz. Zajmujemy się także nadzorem i wykonaniem prac. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Oferta

Profesjonalna adaptacja wnętrz przez projektanta sprawi, że mieszkanie zacznie zarabiać. Zarządzamy wynajmem krótkoterminowym. Stosujemy do tego zaawansowane narzędzia do zarządzenia rezerwacjami, prezentując ofertę apartamentów na wielu portalach międzynarodowych. Oferujemy konsultacje doświadczonego architekta wnętrz, który pomoże w doborze wyposażenia i aranżacji wnętrz. Organizujemy usługi home staging oraz sesje fotograficzne, które zwiększą atrakcyjność oferty wynajmu apartamentu. Wykonujemy prezentacje mieszkań również z gotowych materiałów dostarczonych przez klienta. Sprzątamy i serwisujemy lokale, żeby przygotować je do przyjęcia kolejnych gości.

Pomoc doświadczonego architekta wnętrz jest niezbędna do prawidłowego zaprojektowania mieszkania i jego wykończenia. Oferujemy nie tylko profesjonalną adaptację wnętrz przez projektanta, ale także nadzorujemy jej wykonanie. Dzięki temu zagwarantujemy, że mieszkanie będzie się doskonale prezentowało na wynajem krótkoterminowy. Na specjalne życzenie właściciela reprezentujemy go we wszystkich kwestiach administracyjnych i konserwacyjnych.

Zapewniamy:

  • administrowanie apartamentem,
  • rozliczenia księgowe,
  • comiesięczne raport sprzedażowe,
  • stały kontakt z opiekunem mieszkania.

ORGANIZUJEMY SESJE ZDJĘCIOWE ORAZ HOME STAGING – ZWIĘKSZAJĄCE ATRAKCYJNOŚĆ OFERTY – NA SPRZEDAŻ I WYNAJEM.

 

WYKONUJEMY PREZENTACJE APARTAMENTÓW TAKŻE Z GOTOWYCH MATERIAŁÓW DOSTARCZONYCH PRZEZ PAŃSTWA.

PROJEKTUJEMY MIESZKANIA NA ETAPIE BUDOWY, NADZORUJEMY WYKONANIE I ARANŻACJE WNETRZ :

– OD STANU SUROWEGO DO ZAMIESZKANIA 

– OD ETAPU BUDOWY I STANU SUROWEGO PO WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE NA CELE WYNAJMU DŁUGOTERMINOWEGO.

– OD ETAPU REMONTU STAREGO MIESZKANI O PO WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE NA CELE WYNAJMU KRÓTKOTERMINOWEGO.

`przed i po 

 

`przed i po