Ogrody na dachu Ochoty

 

Stara Ochota – ktoś kto tam mieszkał niechętnie zamieni tą lokalizację na zgiełk miejsc pozbawionych zieleni i starej zabudowy.
Okolica budynku to otoczona parkami i starą zabudową zielona wyspa w centrum miasta, w sąsiedztwie śródmieścia i głównych arterii komunikacyjnych.
Willa położona jest w szeregu domów w parku. Doskonały dostęp do środków komunikacji miejskiej oraz arterii dojazdowych w każdym kierunku Warszawy.
Dojazd będzie niewątpliwym atutem lokalizacji budynku.

 Mała uliczka zlokalizowana przy głównych arteriach komunikacyjnych miasta i Dworcu Centralnym. Doskonała lokalizacja dla osób korzystających z komunikacji miejskiej- w najbliższym sąsiedztwie metro, tramwaje, autobusy, kolej.

Ta cześć Śródmieście to nowe wysokościowce, centra handlowe, centra biurowe i najlepsze Hotele. Są to ulice znajdujące się bardzo w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie zabytków i wielu atrakcji takich jak muzea, miejsca kultury. Latem organizowane są tu liczne atrakcje jak targ nocny na Starym Dworcu gdzie można zjeść najlepsze specjały z restauracji z całej Warszawy.

 55 m2

4 ilość osób

  • sypialnia podwójne  łózko 160 cm szer.
  • sofa w salonie
2 pokoje
Sienna  57, Warszawa,
  • wyp. kuchnia
  • internet
  • żaluzje antywłamaniowe